Dekanalne • Dekanat Barcin | 1 października 2020

Barcin: Błogosławieństwo nowych lektorów

30 września w parafii pw. NSPJ w Janikowie bp Krzysztof Wętkowski pobłogosławił nowych lektorów z dekanatu barcińskiego. Ze względu na obostrzenia pandemiczne nie wszyscy nowi lektorzy mogli uczestniczyć w Dniu Lektora w Katedrze, dlatego zachęcamy dekanalnych duszpasterzy do organizowania takich uroczystości we własnych dekanatach. Dobrą okazją do tego może być obecność biskupa w czasie bierzmowania, tak jak to miało miejsce właśnie w Janikowie.

Nowym lektorom gratulujemy i zapraszamy do świętowania w przyszłorocznym Dniu Lektora!

Poniżej link do zdjęć na facebook’owej stronie LSO dekanatu barcińskiego.