Diecezjalne • Medialnie | 8 listopada 2020

#wbijajnazbiórkę – odc. 1

Z ogromną radością prezentujemy pierwszy odcinek naszej nowej serii – #wbijajnazbiórkę. Dzisiaj Gerard, animator LSO, opowiada o dwóch wyjątkowych dniach, które nie bez powodu są w kalendarzu liturgicznym obok siebie. Nie zapomnijcie też stworzyć własnej zbiórki online, na której podzielicie się wrażeniami dotyczącymi tego filmiku 🙂

Chcemy wykorzystać ten cykl do zorganizowania małego konkursu. Szczegóły w opisie filmiku.

Ponieważ pandemia uniemożliwia nam zorganizowanie tradycyjnych zbiórek, przygotowaliśmy serię e-zbiórek pod nazwą #wbijajnazbiórkę. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna w formacji ministrantów w tym trudnym czasie. Nad całością projektu czuwa sekcja medialna Diecezjalnej Rady LSO Archidiecezji Gnieźnieńskiej.