Diecezjalne • Medialnie | 27 lutego 2021

LSO wielkopostnie czyli #złapSŁOWO

W ramach Wielkiego Postu przygotowaliśmy kolejną serię filmików. Tym razem poprosiliśmy naszych parafialnych (i nie tylko) duszpasterzy, członków Diecezjalnej Rady LSO, aby podzielili się swoimi refleksjami do Ewangelii każdej niedzieli tego okresu.

Swoimi rozważaniami na pierwszą niedzielę podzielił się nasz diecezjalny duszpasterz ks. kan. Jakub Dębiec, na drugą niedzielę ks. Jakub Siutkowski, wikariusz w parafii pw. bł. Michała Kozala w Wągrowcu, a na trzecią – ks. Tomasz Mrug, wikariusz parafii pw. św. Mikołaja w Skokach.

#złapSŁOWO na Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu
#złapSŁOWO na Drugą Niedzielę Wielkiego Postu