Nowe logo i strona
Diecezjalne • Formacyjnie | 16 sierpnia 2024

Standardy ochrony małoletnich

W związku z nowelizacją prawa polskiego, nakładającą obowiązek wprowadzenia standardów ochrony dzieci i młodzieży, informujemy, że od 15 sierpnia br. w naszym duszpasterstwie zostały wprowadzone Standardy Ochrony Dzieci w ramach Diecezjalnego Duszpasterstwa Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Z tym samym dniem powołany został Zespół ds. Prewencji, w skład którego wchodzą:

Osoba odpowiedzialna za wprowadzanie i przestrzeganie standardów – ks. Rafał Wojciechowski (rafalwojciechowski@archidiecezja.pl)

Osoba zaufana – Gerard Kaszyński (kaszynski2002@gmail.com; numer telefonu podany w standardach)

Osoba odpowiedzialna za interwencję – ks. Jakub Dębiec (kontakt@cef.gniezno.pl)

DO POBRANIA:

Standardy ochrony dzieci

Standardy ochrony dzieci – wersja dla młodzieży