Diecezjalne • Medialnie | 3 kwietnia 2021

#wbijajnazbiórkę na Triduum Paschalne

Pojawiła się druga część odcinka #wbijajnazbiórkę, poświęconego obchodom Wielkiego Tygodnia. W tej części omawiamy obchody Świętego Triduum Paschalne.

W przygotowanie zbiórki włączyli się: kl. Kacper Politowski (PWSD w Gnieźnie), ks. Przemysław Robaszkiewicz (parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Szamocinie), Michał Wysocki (animator LSO parafii pw. św. Wita w Rogoźnie) i Mikołaj Zając (animator LSO parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni).

W zbiórce wziął także udział nasz Pasterz abp Wojciech Polak, który przekazuje życzenia świąteczne dla całej Wspólnoty LSO naszej archidiecezji.