Diecezjalne • Medialnie | 3 kwietnia 2021

Ostatni odcinek #złapSŁOWO

Prezentujemy ostatni odcinek naszych wielkopostnych rozważań #złapSŁOWO. Swoją refleksją na Niedzielę Męki Pańskiej podzielił się z nami ks. Arkadiusz Ksycki, wikariusz parafii pw. Świętego Ducha w Rogoźnie.

Dziękujemy wszystkim naszym Duszpasterzom (diecezjalnemu – ks. Jakubowi oraz dekanalnym i parafialnym – ks. Jakubowi, ks. Tomaszowi, ks. Jackowi, ks. Michałowi i ks. Arkadiuszowi), którzy są jednocześnie członkami naszej diecezjalnej Rady LSO, za przygotowanie wielkopostnych rozważań Ewangelii kolejnych niedziel wielkiego postu.