Diecezjalne • Medialnie | 29 marca 2021

#wbijajnazbiórkę na Wielki Tydzień

Rok temu, kiedy pandemia zmusiła nas do przeżycia Wielkiego Tygodnia w domu, przygotowaliśmy serię filmików #brakmiSłów, czyli ministrancki motywator na Wielki Tydzień. W tym roku postanowiliśmy połączyć ideę #brakmiSłów z #wbijajnazbiórkę i tak powstał odcinek specjalny naszej e-zbiórki.

Podzieliliśmy go na dwie części. W pierwszej omawiamy obchody od Niedzieli Palmowej do Mszy Krzyżma, w drugiej skupiamy się już na samym Triduum Paschalnym.

Mamy nadzieję, że ten odcinek będzie kolejną pomocą w dobrym i owocnym przeżyciu tego wyjątkowego czasu.